LAE ELECTRONIC

LAE ELECTRONIC


Doğuda apar topar dijital termostat cihazları üretilip, batıda yerel krizlerin olduğu zamanlarda bile LAE, elektronik sıcaklık kontrol cihazları konusunda bir mihenk taşı olmaya devam etmiştir.
 
Milyonlarca soğutucu, kabin, fırın, kuluçka makinesi, klima, sera, iklimlendirme kabinleri ve daha birçok ekipman, LAE ürünlerinin kalitesi sayesinde kusursuzca çalışmaktadır.
 
Kanada’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya, LAE markası, kalitesi, güvenilirliği ve yenilikçi yaklaşımlarıyla bilinmektedir.
 
LAE ürünlerini satanlar ve kullananlar için kaynakların çeşitliliği ve güvenilirliği, OEM soğutma ekipmanları üreticilerinin ve ısıtma-soğutma endüstrisinin LAE ürünlerini kullanmasıyla ispatlanmıştır.
 
Bütün bunlar LAE’ nin engin bir tecrübe birikimi kazanmasına ve bunu uygulamaya aktarıp, oluşabilecek problemleri ustalıkla çözüp, mükemmel neticeler almasına olanak sağlamıştır.
 
Tüm bu kazanımlar, LAE’ nin ana değerlerini temsil etmiş ve LAE çalışmalarının meyvelerinin dünya çapında alınmasına olanak sağlamıştır.

Standart ürünlere ek olarak, LAE elektronik her zaman kullanıcı özel ihtiyaçlarına cevap verebilen özel sıcaklık, defrost, fan, alarm, vs. kontrol cihazları da üretmektedir.

LAE’ nin ana hedefi, kullanıcılarının ihtiyaçlarını özellikleri, performansı, ebatları ve maliyetiyle tümüyle karşılayan, LAE uzmanlığının sunduğu kontrol cihazları üretmektir.
 
LAE’ nin bu anlayışı, dünya çapındaki büyük firmaların LAE kontrol cihazları kullanmasını sağlamıştır.